קונדליני יוגה

דף הבית

הסדנה הקרובה – 20-22/10 – ריטריט קונדליני יוגה לנשים באוהל יעל – 
לחצו לכל הפרטים

קונדליני יוגה – היוגה של המודעות – היוגה שמעוררת את אנרגיית החיים היצירתית שלנו, אנרגייה זו נקראית אנרגיית הקונדליני.

טכנולוגיה עתיקה זו נועדה לקרב את האדם אל עצמו, אל גופו ונשמתו ובהסתכלות הרחבה ביותר נועדה לאחד את נשמת האדם האינדיבידואלית יחד עם הנשמה האוניברסאלית – האחד.
יחד עם התעוררות אנרגיית הקונדליני מתעוררת אנרגיית החיים היצירתית שלנו, אנו הופכים להיות בריאים יותר, שמחים יותר, שלמים יותר.
הקונדליני יוגה מאפשרת לאדם לחיות באופן מלא בכל רובדי החיים. לנהל חיים מלאים בעולם החומר, עבודה, בית, משפחה ויחד עם זאת לייצר תרגול רוחני משמעותי ומלא המתאים גם ליוגים הגבוהים ביותר.

באתר זה תמצאו מידע תיאורטי על צ'אקרות, תרגול סדהנה יומית, קצת היסטוריה, התעוררות הקונדליני, ציטוטים מיוגי בהג'ן ועוד, לצד מידע פרקטי והנחיות לתרגול קרייה, מנטרה, מודרהמדיטציה, טיפים יוגייםסדנאות קונדליני יוגה ועוד. מוזמנים לנווט בחופשיות עם התפריט שבצד ימין למסע אל תוך עולם הקונדליני.

 

תרגול פראניימה תרגול אסנה תזונה יוגית  אנרגיית הקונדליני
קונדליני יוגה אסנה

 

קונדליני יוגה מכילה מאות אלפי מדיטציות, תרגולים פיזיים ומנטרות שכולם נועדו לשפר את חייו של האדם, את בריאותו הפיזית והנפשית ואת האיכות הפנימית של חווית קיומו.
דרך תרגול שלם ומקיף המשלב עבודה פיזית על מערכות הגוף ועל האיברים האנרגטיים העדינים, עבודה מנטלית ועבודה רוחנית התרגול מאפשר לנו לפתח את המודעות, את ההכרה ואת חוזקנו הרוחני.

יוגי בהג'ן הדגיש פעמים רבות את החשיבות שבתרגול עצמו, ידע נרחב נמצא בספרים וידע נרחב נמצא במיינד אך ההרהור ב'אמת', גם אם קבוע,  מהוה את הצעד הראשון בלבד בדרך אל אותה 'אמת'. המוטו הוא "אני יודע ולכן אני מאמין". נסיון אישי ומעשי נדרש כדי להטמיע את אותן אמיתויות רוחניות עתיקות. התרגול האישי היומי של יוגה, מדיטציה וכו' נקרא סדהנה.
כדי ליצור בסיס לתרגול עומק אותו תוכלו לבצע גם בבית, מומלץ להתחיל ולתרגל עם מורה, תוכלו למצוא שיעורי יוגה קבועים קרוב לביתכם ולתרגל פעם-פעמיים בשבוע, או לחילופין להצטרף לסדנאות יוגה שונות כמו סדנה מדברית (ריטריט יוגה ) המתרחשת במהלך סופ-שבוע (3ימים) או סדנה של 3.5 שעות המתרחשת במרכז הארץ. בשני הפורמטים תוכלו לקבל באופן מרוכז כלים רבים להמשך תירגול עצמאי ורציף
לסדנאות הקרובות בהנחייתי אתם מוזמנים להכנס לקישור הבא – סדנאות יוגה בהנחיית נירוונה אננד.

"קונדליני יוגה היא המדע שנועד לאחד את הסופי עם האינסופי, האמנות היא היכולת לחוות אינסופיות בתוך גבולות הסופיות" – יוגי בהג'ן