תרגול יוגה מונחה בוידאו

בעמוד זה תוכלו לתרגל יחד איתי, ממש כמו בשיעור פרטי (טוב, לא באמת :)) אבל בזמן ובמרחב הנוח לכם. בקרוב יעלו סרטונים חדשים עם תירגולים מגוונים שטובי המומחים עובדים עליהם ברגעים אילו ממש. מוזמנים להתעדכן.
ורגע לפני שאתן מתיישבות לתרגל, הכינו את מרחב התרגול, דאגו למרחב שקט, נקי, נעים, פיתחו חלון לזרימת אויר טובה, וודאו שהטלפון במצב שקט ושלא מצפות לכן הפרעות לא נעימות.
מאחלת לכולנו תרגול מהנה !
סאט נאם !

Basic Spinal Energy Series – קרייה לאנרגיה בסיסית של עמוד השדרה

קרייה זו של קונדליני יוגה הינה שילוב של תרגילי נשימה ותנועה התורמים להגמשת עמוד השדרה ולהרגעת התודעה.
בסדרת תרגילים זו אנו יוצרים גירוי עצבי לכל חוליות עמוד השדרה מהתחתונה ועד לעליונה, מפעילים את מערכת העצבים המרכזית ואת הבלוטות.
במזרח נהוג לאמר כי גיל האדם נקבע על פי גמישות עמוד השדרה שלו ולא על פי מספר השנים שצבר על כדור הארץ, עמוד שדרה גמיש מאפשר זרימה חופשית של אנרגיית חיים בגוף, זרימה זו ידועה גם כ – נעורים.
הקרייה נותנת תחושת התחדשות,מחייה את הנעורים עוזרת לריכוז וזיכרון ומובילה למצב תודעה שליו ורגוע.
קרייה מהנה ומדיטטיבית, מתאימה למתחילים כמו גם למתרגלים ותיקים.

 

 

Nabhi Kriya – נאבי קרייה

הקרייה האולטימטיבית לחיזוק שרירי הליבה והבטן, תרגול רציף של קרייה זו יחזק את נקודת הטבור, נקודת הטבור או הנאבי נמצאת כשלוש אצבעות מתחת לטבור עצמו ומהווה נקודת מפגש מרכזית לערוצי האנרגיה בגוף. לנקודה זו תפקיד מהותי בתהליך התעוררות אנרגיית הקונדליני. בנוסף לחיזוק מהיר של שרירי הבטן תורם התרגול לשיפור פעילות מערכת העיכול ולאקטיבציה של הצ’קרה השלישית (אלמנט האש, היכולת לפעול, צ’קרת הכוח והעוצמה).
הקרייה מתאימה למתרגלים ותיקים וחדשים כאחד.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prana Apana Balance – איזון פראנה ואפאנה

תרגול של הקרייה יביא לאיזון בין הקטבים של קבלה ונתינה, שאיפה ונשיפה, פנים וחוץ. פראנה ואפאנה הן אנרגיות חיים המיוצגות על ידי השאיפה והנשיפה, השאיפה מייצגת את כל האנרגיה שזורמת אלינו מן החוץ והנשיפה את האנרגיה שיוצאת מאיתנו החוצה.
הקרייה  עובדת רבות עם הנשימה ועוברת דרך כל מרכזי האנרגיה. (צ’אקרות)
תרגול של הקרייה תורם לרוגע נפשי ולתחושת התעלות.